0 ürün - 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!

Erotik Sex Shop - Fantazidunyasi.Net

Anasayfa / Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Ürünlerinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz!

 

Ürünleriniz Sipariş verdiğiniz gün kargo firmasına teslim edilir.

125 TL Üzeri Kargo Bizden

Fantazi dünyası erotik shoptan 125 TL üzeri alışveriş yaptığınızda kargo masraflarını biz karşılıyoruz!

Gizli Paketleme

Siparişleriniz özel olarak paketlenir ve kargo görevlisi de dahil olmak üzere hiçbir 3. şahıs paketinizin içeriğini bilemez ve göremez.

Aynı Gün Teslimat

Hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09:00 - 18:00 arasında vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.

Kapıda Ödeme Avantajı

Dilerseniz siparişlerinizi Kapıda Kredi Kartı veya Kapıda Nakit ödeme ile teslim alabilirsiniz.

Sipariş İzleme

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizin ne durumda olduğunu üye panelinizden ve mail adresinize gönderilecek olan bildirimlerden takip edebilirsiniz.

Kargo ve Teslimat

 

Gelişmekte olan sektörünün en önemli gönderimlerden biri de şüphesiz kargo ve teslimat firmaları. İnternetten ürün satın alındığında kargo firmaları aracılığıyla ürünleri teslim alabiliyoruz,bu sebeple de iyi oturmuş bir sisteme ve geniş bir dağıtım alanına sahip olan kargo firmalarının olduğu bir ülkede e-ticaretin de önü oldukça açık oluyor.

Türkiye’deki sex shop firmaları ülke genelinde her yere dağıtım sağlamalarından dolayı oldukça geniş bir dağıtım alanları bulunuyor. Bu geniş ağ sayesinde tüketiciler internet üzerinden sipariş verdiklerinde Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar ürünlerini teslim alabiliyorlar.

Tabi ki dağıtım alanının geniş olması tek başına yeterli bir çözüm olmuyor. Büyümekte olan bir sektör olduğu için henüz aksaklıklar ve düzeltilmesi gereken noktalar bulunuyor; fakat bu konuda yük sadece kargo şirketlerinin omuzlarında değil. Kullanıcıların da kargo teslimatları sırasında bilmeleri gereken bazı önemli noktalar var.

Ürün teslimatı sırasında bir sorun oluştuğunda gönderici firma, kargo şirketi ve alıcı kişi üçgeni arasında dönüp duran diyalogları azaltmak, teslimat sırasında ve de sonrasında daha az sorun yaşanması için alıcının da bazı önemli noktalara dikkat etmesi gerekiyor.Bunlar fatura kontrol ve ürün kontrol.Gizlilik ana politikamız olarak benimsendiği için almış olduğunuz ürün tamamen gizli bir kutu içerisinde sizlerle buluşturmaktayız. Erotik shop "Fantazidunyasi.Net" Sex shop yönetimi